Батьківські збори

Тематика  загальношкільних  батьківських  зборів на 2013-2014 н.р.:

17.09.2013

Особливості  організації  навчального процесу  учнів  школи.          Мокрій І.Я.

Фізичне виховання  підлітків  у родині.                                                    Лементарьов С.Г.

15.01.2014

Батькам  про права  та  обов’язки дитини.                                           Мокрій І.Я.

Підсумки навчально-виховного процесу за І семестр.                          ПастуховаН.В.,  Касьянова Н.Й

18.03.2014

Вулиця  та  спілкування  наших  дітей.                                                    Касьянова Н.Й

Моральне виховання в родині.                                                                    Цінцірук Л.Б.

20.05.2014

Вплив емоційного стану на здоров'я і навчання дитини.                    Цінцірук Л.Б.

Робота класних батьківських комітетів у реалізації проблеми школи.          Мокрій І.Я.